Lansering hemsida till föreningen

Vår förening har en ny hemsida! Bostadsrätterna, där vi är medlemmar, erbjuder en kostnadsfri färdig webbtjänst för sina medlemmar som vi använder. Alla medlemmar kommer att få login i brevlådorna i dagarna för att komma åt ytterligare information utöver det som ligger ute offentligt. 

Vi kommer att använda denna hemsida som primär kommunikationskanal på nätet så se till att logga in här med jämna mellanrum för att se vad som är på gång i föreningen inkl. viktiga datum och allmänna nyheter. 

Facebooksidan (sluten grupp) kommer fortsätta att fungera som en social plattform för föreningens medlemmar.

Skriftlig information kommer fortsatt delas ut i brevlådor och sättas upp i trapphuset som vanligt. 

Bostadsrätterna hittar du på www.bostadsratterna.se

Hemsidan är under ständig uppbyggnad och vi tar gärna emot synpunkter och förslag till förbättringar – både ris och ros är välkommet! Maila styrelsen på skogsmarken20@gmail.com eller skriv en kommentar nedan.

 

//Styrelsen Brf Skogsmarken 20